Bestuur WSV-Eemland



Onderstaand ziet u een overzicht van het huidige bestuur van WSV-Eemland.
Als u vragen heeft kunt u altijd contact opnenen met één van de havencontacten.

WSV-Eemland Bestuur

Voorzitter:
Naam: André Doense
E-mail: voorzitter@wsv-eemland.nl
Telefoon: 06-46451105
 
Secretaris:
Naam: Hobie Gommers
E-mail: secretaris@wsv-eemland.nl
Telefoon: 06-17017286
 
Havencommissaris:
Naam: Ico-Jaap van Foeken
E-mail: havencommissaris@wsv-eemland.nl
Telefoon: 06-51316397
U kunt contact opnemen met de havencommissaris als u vragen heeft betreft het lid worden of het krijgen van een box in onze haven.
Penningmeester:
Naam: Gerard van den Berg
E-mail: penningmeester@wsv-eemland.nl
Telefoon:
 
Algemeen adjunct:
Naam: Niels Bijl
E-mail: adjunct@wsv-eemland.nl
Telefoon: 06-29513727
 


WSV-Eemland Bar Commissie

Bar en Evenementen:
Naam: Edgar van Foeken
E-mail: evenementen@wsv-eemland.nl
Telefoon:
 


WSV-Eemland Havenmeester

Havencontact:
Naam: Jaqueline Goedhart
E-mail: havenmeester@wsv-eemland.nl
Telefoon: 06-82009486
  Als u als passant bij ons in de haven wilt verblijven, kunt u contact opnemen met ons havencontact. Als u lid wilt worden van onze vereniging kunt u contact opnemen met onze havencommissaris.